Yurtdışı Katar Türk inşaat işçisi alımı

Katar inşaat işçisi alımı 2018 ilanları ile bu yönde bir arayışta olan firmalara ulaşabilir ve Katar’da inşaat işçisi olarak çalışabilirsiniz. Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere ülkemizdeki inşaat firmaları birçok ülkede yeni imar çalışmaları ve modern kentleşmeyi sağlamak için faaliyet gösteriyor.

Özellikle inşaat alanında bu yönde bir gelişme olması firmaları yurtdışında çalıştıracak personel arayışına yöneltiyor. Katar da bu firmaların yoğun olarak faaliyet gösterdiği bir ülkedir.

Katar’da İnşaat İşçisi Olarak Çalışmanın Faydaları

Katar inşaat işçisi ilanları ile Katar’da faaliyette bulunan Türk inşaat firmalarının bir çalışanı olabilir ve bunun sizlere sunduğu avantajlardan faydalanabilirsiniz. Türk inşaat firmaları, yurtdışına çıkardığı tüm çalışanlarına yurtiçindeki çalışanlara kıyasla daha iyi avantajları sunuyor.

 • Öncelikle Katar’da inşaat işçisi olarak bir Türk firması nezdinde çalıştığınızda dolgun ücretler alırsınız. Bu sayede kısa bir süre içerisinde güzel birikimler yapabilirsiniz.
 • Katar hayat pahalılığı konusunda çok daha iyi bir konumdadır. Bazı istisnalar yerler hariç olmak üzere genel olarak elde ettiğiniz ücretin alım gücü yüksektir. Dolayısıyla birikim yapma imkanını yakalarsınız.
 • Firmanız, uçak biletiniz dahil olmak üzere oraya ulaşıncaya kadar her türlü masrafınızı karşılıyor. Bu sayede cebinizden bir para çıkmadan çalışacağınız yere kadar gidebilirsiniz.
 • Katar’da kalacak yer konusunda da sorun yaşamıyor ve şirketin sizlere sunduğu imkanlardan sınırsız olarak faydalanabiliyorsunuz.

Küçük bir kıyaslama yapıldığı zaman bir Türk inşaat firması nezdinde Katar’da çalışıldığı zaman yurtiçine kıyasla çok daha fazla avantajı elde edersiniz.

Katar’da İnşaat İşçisi Olarak Çalışmak İçin Ne Yapmalı?

Öncelikle Katar inşaat işçisi alımı yapan firmalar internet sitelerinden, kariyer sitelerinden veya sitemizden kolaylıkla takip ederek yapılan iş ilanlarına başvurmalısınız. Bunun için pasaport, sağlık raporu gibi zaruri belgelerin yanında diğer özel belgelere de sahip olmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin'e Yeni Başlayacaklar için Rehber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

8 yorum

 1. Seramik mermer karo ustasıyım yurtdışı is arıyorum ekip var

 2. Mermer Montaj ustasıyim iş arıyorum

 3. merhaba ben murat şimsek kalipci ustasiyim yurt disi isiniz varsa yardimci olursaniz gitmek istiyorum yardimci olursaniz memnun olurum ekip bile ayarlarim

 4. cengiz gündoğdu

  Merhaba ben 30 yasindayim insaatlarda isci olarak calisiyorum ve yurtdışında çalışmak istiyorum bana burdan ulaşabilirsiniz cengiz1988ist@ hotmail.com

 5. Slm ben ahmet yılmaz inşaat Demirci formeniyim ekibimvar sizinle yurtdışında calismak istıyorum memleketim dùzići Osmaniye ekip sorunu yok Çok proje bitirdim yurtdışında

 6. Ben yurtdışında çalışmak istiyorum elektrik gaz altı tığ kaynak kalfalık belgelerim var forlit ekskavatör belgelerim var sizinle çalışmak istiyorum geridönerseniz sevinirim

 7. çelikmontajcıyım ekibimizvar katarda sizinleçalışmak isterim

 8. İbrahim akmugan

  İnşaat formeniyim. 1. 5 yıl dubai de çalıştım. İnşaat ile ilgili hemen hemen tüm konulara hakimim. İleri derecede olmasa da ingilizce biliyorum. İnşaat formeni olarak çalışmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

error: İçerik Koruma Altında!!