Finansbank Mobil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank Mobil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günlük hayatımızda paraya sıkıştığımızda başvurduğumuz ilk yer bankalardır. Hemen hemen her ihtiyacımız için bankaların bizlere sunduğu avantajlı faiz oranları ile kredi başvurusu yapmak mümkündür. Bu başvurular önceden bankaya gidip birebir görümeler sonucunda gerçekleştirilirdi. Bankada sıra beklemek, istenilen belgelerin toparlanması ve uzayan işlemler, çok değerli olan zamanımızın kaybolmasına yol açmaktaydı. Artık bankaların bu soruna el atmaları sonucunda kredi başvurularında bulunmak çok basit bir şekle geldi. Finansbank’ta şube ve internet bankacılığı ile kredi başvurusu yapmanın yanı sıra artık mobil bankacılık ile de krediye başvurmak mümkün.

Finansbank Cep Şube ile ihtiyaç kredisine başvurmak çok kolay. %1,25’ten başlayan faiz oranları ve 48 aya kadar uzayan vadelerle ihtiyaç kredisine online olarak Finansbank Cep Şubeden başvurulabilir. Finansbank cep şubeye giriş yaptıktan sonra online bireysel kredi başvurusu kısmına girmeniz gerekli. Burada minimum 1000 TL olan ihtiyaç kredisi miktarını ayarladıktan sonra %1,25 ten başlayan oranlarla kredi çekimi işlemine devam ediyoruz.  Daha sonra kaç ay vade ile geri ödeme yapabileceğinizi seçip eğer isterseniz ödemesiz zamanı da tercih edebiliyorsunuz.

Başvurma evresi bu kadar basit. Eğer kredi notunuz ve kredi kullanmaya engel bir durum yok ise  istediğiniz ihtiyaç krediniz onaylanıp size banka tarafından dönüş yapılacaktır. Bu aşamadan sonra bankaya gidip gerekli evraklarla beraber işlemleri tamamladıktan sonra krediniz hesabınıza tanımlanıyor. Finansbank mobil bankacılık ile kredi başvurusu yapmak ve sonuçlandırmak bu kadar basit.

Finansbank’ın bu cep şubesi uygulaması ile şubeye gitmeden vakitten tasarruf ederek yukarıda anlattığımız şekilde krediye başvurmak telefonda herhangi bir uygulamayı kullanmak kadar basit. Eğer sizin de vaktiniz kısıtlı ise bu uygulamayı mutlaka kullanmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Mobil Bankacılık Sistemi başlıklı makalemizde akbank direkt mobil, ekonomi ve hangi bankaların mobil şubeleri var hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

error: İçerik Koruma Altında!!