Evde masaj yaparak ek gelir elde edebilirsiniz.

Evde Masaj Yaparak Para Kazanma

Evden ek iş önerilerinde yep yeni bir öneri ile karşınızdayız. Evinizde çalışarak ek gelir elde etmek istiyorsanız seçeneklerinizden birisi de evde masaj yapma işidir. Diğer iş önerilerinden farklı olduğunu kabul ediyoruz. Bu iş herkesin yapabileceği türden bir iş değildir ancak kazanç olarak diğer seçeneklerden daha çok sizi tatmin edeceğine emin olabilirsiniz.

Masaj Yaparak Ek Gelir Elde Edin

Eğer masaj yapmaya yatkınlığınız var ise herhangi bir ofis tutmadan evinizde bu işi yapabilirsiniz. Eğer işleri büyütmek isterseniz bu işin sertifikasını cüzi rakamlara alarak işinizi büyütebilir, daha çok kazanabilirsiniz.

İş hayatının yoğun stresinden bunalan insanlar için masaj, en önemli rahatlatıcılardan biridir. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak insanları rahatlatmaktadır. Ortalama bir seans masaj ücreti 100 TL olarak belirtilmektedir. Aşağıdaki yorum bölümüne bu işe olan ilginizi belirtirseniz hem müşterilere hem de iş verenlere ulaşabilirsiniz. Ancak sizden ricamız telefon numaranızı ilk etapta kimseyle paylaşmamanız ve iletişim için mail adresinizi belirtmenizdir. Güvenliğiniz için mail adresiniz üzerinden iletişim kurmak daha doğru olacaktır.

Masaj Nasıl Yapılır

Eğer siz de bu işi yaparak para kazanmak ya da ek gelir elde etmek istiyorsanız öncelikle nasıl masaj yapıldığını öğrenmelisiniz. Hiç bir işi iyi bilmeden o işten uzun süreli para kazanmanız ve başarılı olmanız mümkün değildir. Bu nedenle başlangıçta o işi bir profesyonel gibi yapabilecek kadar bilgiye sahip olmak için ya eğitim almalı ya da kendinizi eğitmelisiniz. Bunun için bir çok farklı kurs imkanı ülkenin bir çok şehrinde bulunmaktadır. Eğer bu işe fazlasıyla kafa yorduysanız uzak doğuya gidip orada da eğitim alıp ülkeye dönerek evinizde hizmet verebilirsiniz.

Kurslara yatıracak paranız yok ise bu işi YouTube üzerinden de öğrenmeniz mümkün. Çeşitli eğitim videoları izleyerek başlangıç için kendinizi geliştirebilirsiniz. Ama bu işi profesyonel olarak yapabilmeniz için bir sertifika sahibi olmanız hem sizin için hem de müşterileriniz için çok daha avantajlı olacaktır.

Siz de ek gelir elde etmek istiyorsanız ve boş zamanlarınızı değerlendirmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bir yerden başlayın. Unutmayın, başlamak bitirmenin yarısıdır.

8 yorum

  1. ahmet sarıtaş

    bende masaj yapma işi istiyorum.

  2. kocaelinde masörlük yaparak para kazanmak isityorum

  3. Istanbul kartalda ikamet ediyorum. Analodu yakası yakın çevrede ikamet eden düzgün hizmet almak isteyen bay ve bayanlara masaj hizmeti sunuyorum. Saygılarımla.

  4. Masaj yaparak para elde etmek istiyorum düzgün beyler bayanlar müşteri istiyorum ankara

  5. Beytiyagmur@ gmail.com

  6. Terapistim.manuel terapide yapıyorum.ilgilenlere

  7. Masaj yaparak para kazanmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

error: İçerik Koruma Altında!!