Evde gömlek katlama işi

Sizlerle yine bir ek iş ilanı ile karşı karşıyayız. Bu sefer ki ilanımız gömlek katlama işi ile ilgilidir. Özellikle özel günlerde giydiğimiz gömlekler satış aşamasına gelmeden önce kendine özgü katlama yöntemi ile katlanarak raflardaki yerini almaktadır. Bizler mağazaya gittiğimizde her model gömlekten deneme ve model görmek amaçlı birer gömlek çıkarılır ve eğer biz gömleği beğenirsek bize hazır açılmamış olarak bedenimize uygun ola gömlek verilir. İşte bu poşette hazır katlanmış olarak bekleyen gömlekleri katlayan kişiler vardır. Sizler de eve iş alarak gömlek katlama işi ile para kazanabilirsiniz.

Öncelikle büyük markaların sizlere iş vermesini beklemeyin. Sizlere iş verecek yerler markasız üretim yapan yerler olacaktır. Büyük markalar bu katlama işini makineler vasıtasıyla yapabilmektedirler. Sizler merdiven altı imalat dediğimiz yerler ile iletişime geçerek onlarda bulunmayan katlama makinesi yerine görev yapmış olacaksınız. Öncelikle gömlek katlama işi hakkında biraz daha detaylı bilgi verelim daha sonra bu firmalar ile nasıl iletişime geçebilirsiniz o konuya değineceğiz.

Yukarıdaki resimlerde de gördüğünüz üzere gömlek belirli boyuttaki kartonu arkasına koyarak katlanmaya başlıyor ve belli bir formatta devam ediyor. Hatta yaka kısmı dik dursun diye dolgu maddesi ile destekleyerek daha da şık hale getirmeniz de gerekmektedir.

Gömlek katlama işi yapan firmalara nasıl ulaşacağınız konusu biraz farklılık göstermektedir. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki her şehirde bu işi veren yerler olmayabilir. Büyükşehirlerde ilçelerde bile ek iş veren yerler bulunmaktadır. Bundan dolayı buraya şehir şehir iş veren yerleri yazmamız imkansız. Bundan dolayı sizler bulunduğunuz bölgede gömlek üretimi yapan yerlere gidip şahsen ek iş istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Gömlek katlama işi yapmak istiyorsanız bu yazımızın altına bulunduğunuz şehir, ad, soyad ve mail adresinizi yazarak eve gömlek katlama işi veren firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede sizler ek iş ararken bir yandan da mail yolu ile size iş verecek firmaların da sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin'e Yeni Başlayacaklar için Rehber başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 yorum

 1. ekrem sercan
  ekremser52@ gmail.com
  gömlek katlama işi
  sultanbeyli/istanbul

 2. Sema Çalışkan Gaziantep – Şahinbey

 3. Esat Kocadağdan

  İzmir Yeşilova da ikamet ediyorum 14 sene 11 ay Hugo boss tekstil sanayii Ltd şti nde gömlek katlama operatötlüğü yaptım işim de profosyonelim ve simetrik olarak işimde çok iyiyim yaşım 36 geçmiş tekstil deneyimim de var toplam yaklaşık 20 yıl küçük binek aracım var ister adresime ister aracımla da gel git yükle getir götür de yapabilirim güvenilirim dönüş yapmanızı bekliyorum saygılar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

error: İçerik Koruma Altında!!