Banka Kredi Kartı Kampanyaları 2018

Banka Kredi Kartı Kampanyaları

Günümüzde kredi kartları insanlar tarafından yaygın biçimde kullanılmaktadır. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise kredi kartlarının alışverişlerde sağladığı kolaylıklardır. Bankaların büyük çoğunluğu kredi kartı kullanımını teşvik etmek için dönemler itibariyle çeşitli kampanyalar düzenlediğinden dolayı dileyen herkes kredi kartına kolaylıkla sahip olabilmektedir. Düzenli çalışan, ev hanımı olan, kredi notu yüksek olan ve bunlara benzer durumdaki pek çok kişi kredi kartı alabilmektedir.

Kredi Kartı Kampanyaları

Kredi kartı başvurusu yapmadan önce bankaların güncel kredi kartı kampanyalarını gözden geçirmek fayda sağlamaktadır. Bu sayede kredi kartlarının sağladığı hediyelerden, alışveriş indirimlerinden yararlanmak mümkün olmaktadır. Örneğin bazı bankalar belirledikleri bir dönemde kredi kartı başvurusunda bulunana kişilere hediye puan vererek kendi kredi kartlarının alınmasını teşvik etmektedir.

Güncel kredi kartı kampanyaları hakkında bilgi almak için internet ortamını kullanmak işe yaramaktadır. Bu konu ile ilgili olarak bankaların kendi sitelerini incelemek etkili olabileceği gibi bütün kampanyaların bir arada bulunduğu ilgili siteler de bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin bu siteleri takip etmesi işe yaramaktadır.

Banka Kredi Kartı Fırsatları

Kredi kartı kullanımı yaygın olduğundan dolayı bankalar insanların sıklıkla tercih ettiği markalar ile anlaşarak buralardan yapılacak olan alışverişlerde kart sahiplerine indirim, puan hediyesi gibi çeşitli hediyeler sunmaktadır. Bu sayede kart kullanımı daha yaygın hale gelmekte ve daha fazla alışveriş yapılmaktadır.

İnsanların kredi kartını sıklıkla kullandığı giyim, akaryakıt ve market alışverişlerinde kredi kartı kampanyaları sıklıkla düzenlenmektedir. Kampanyalar bakımından Akbank, İş bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti bankası gibi bankalar kart sahiplerine birçok fırsat sunmaktadır.

Axess Kredi Kartı Kampanyaları

Axess kredi kartı kampanyaları incelendiğinde ünlü birçok markada çeşitli indirimler yapıldığı görülmektedir. Birçok alışverişte 100 lira chip para hediyesi veren axess kredi kartı bunun yanı sıra alışverişlerde indirim imkanı da sağlamaktadır. Buna göre kredi kartı ile belli bir tutarın üzerinde alışveriş yapan kişiler belirtilen dönem itibariyle indirim hakkı kazanmaktadır. Genellikle özel günlerin yaklaşması ile kredi kartı kampanyalarında artış yaşandığı görülmektedir. Bu kampanyaların düzenli takip edilmesi işe yaramaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kredi Notunu Ücretsiz Şekilde Öğrenme başlıklı makalemizde kredi notu nasıl düşürülür, Kredi Notu Nasıl Yükseltilir? ve Kredi Notu Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

error: İçerik Koruma Altında!!